Sıkça Sorulan Sorular

Evet, halen bu soru ile karşılaşıyoruz. Hem de düşündüğünüzden de fazla… Bu soruya verilecek ilk yanıt, bir web sitesine sahip olarak markanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi bulunduğunuz lokasyonun çok ötesine taşıma imkanınız bulunduğudur. Fiziksel sınırların önüne geçerek dünyanın başka bir ucunda yaşayan insanlara bile temas edebilirsiniz. Özellikle de mobil cihazların gelişimiyle birlikte internet erişiminin oldukça kolay bir hal aldığı günümüzde.

Kurumsal e-posta; şirketinizi temsil eden alan adınıza bağlı, yüksek kotalı ve premium özelliklerle destelenmiş bir e-posta adresidir.

Örneğin, alan adınız sirketadiniz.com ise, kurumsal e-posta adresleriniz aşağıdaki örneklerdeki gibi olabilir:

Neden Kurumsal E-posta Kullanmalıyım?

Güncel e-posta kullanıcı sayısının 4.037 milyar olduğunu hesaba katarsak, ortalama bir gelen kutusunda her e-posta’nın göze çarpması zor olabilir. Fakat kurumsal bir e-posta adresi, kalabalığın ve en önemlisi rekabetin dışında kalmanıza yardım eder.

Nasıl mı?

1. Profesyonel bir görünüm sağlar

Kurumsal bir e-posta adresi markanızın daha profesyonel görünmesini sağlar. Herkes bir Gmail hesabı oluşturarak, her yere e-posta gönderebilir. Fakat kurumsal bir iş e-posta adresi, müşterilerinizin gözünde profesyonelliği ne kadar ciddiye aldığınızı gösterir.

2. Marka tanıtımına katkıda bulunur

Kurumsal bir e-posta adresi markanızı daha tanınabilir hale getirir. Alan adınızın e-posta adresinizde yer alması, markanızı ve web sitenizi tanıtmanıza yardımcı olur. Sizden e-posta alan kişiler, e-posta adresinizi markanızla ilişkilendirir.

3. Müşteri güvenini artırır

Kurumsal e-posta adresi müşteri güvenini ve bağlılığını artırır. Müşteriler iş ile ilgili bir teklifte bulunacağınız zaman, gmail.com veya yahoo.com gibi genel bir adresten e-posta alırlarsa, sizi ciddiye almazlar. Öte yandan, kurumsal bir e-posta adresi güvenilirlik sağlar. Böylece, müşterileriniz sizinle iş yapmaya daha açık olur.

Başka bir deyişle, kurumsal e-posta adresi size Hotmail.com (veya Gmail.com vb.) gibi bir e-posta adresinin sağlayamadığı ekstra güvenilirliği sağlar.

4. Daha güvenilirdir

İşletme yazışmaları özel e-posta iletişiminden farklıdır. Spam sorunları ve veri ihlalleri işinize ciddi zararlar verebilir, bu nedenle böyle bir duruma düşmekten kaçınmanız gerekir. kurumsal e-pıstalar iş iletişiminizi güvende tutmak için genellikle daha gelişmiş güvenlik teknolojilerine sahiptir.

 
7/24 Destek

[email protected] adresine destek taleplerinizi iletebilir. ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirisiniz.

Desteğe git
Bize Sor

Hızlı yanıt sistemiyle bize aklınıza takılanları bize sorabilirsiniz.

HYS'ye git
S.S.S

Aradığını bulamıyor musun? Sıkça sorulan sorulara göz at.

SSS'e git
ÜST