Hakkımızda


Neler Yapıyoruz?

Dijital Çözümler Üretiyoruz.

Webdebiz ekibi olarak teknolojinin sunduğu tüm olanakları kullanıp her sektör ve hizmetin gereksinimlerini karşılayacak özel yazılımlar ile dijital çözümler üretiyoruz.

Web ve Mobil Yazılım, E-Ticaret Sistemleri, Erp ve diğer çözümlerimizle ile teknolojiden faydalanarak büyümenize, benzersiz bir rekabet avantajı sağlamanıza yardımcı oluyoruz.


Nasıl Yapıyoruz?

Sizleri Anlamaya Çalışıyoruz.

Öncelikle sizi anlamak ve dinlemekle başlamayı tercih ediyoruz. Sizi iyi anlamak, ihtiyaçlarınızı belirlemek, hangi hizmetin sizin için daha uygun olabileceğine karar vermek için sizinle yapacağımız ilk görüşmede mevcut durumunuzu ve hedeflerinizi anlamaya çalışıyoruz.

Sunulan çalışmalar ve devam eden çalışma üzerinden projenin gereksinimleri tam olarak karşılanana kadar geliştirme hizmetlerimize devam ediyoruz


Süreci Nasıl Yönetiyoruz?

Düzenli Çalışmaya ve Zamanında Teslime Önem Veriyoruz.

Çalışmalarımızı belirli bir takvime bağlı kalarak sürdürmeye gayret ediyoruz. Aynı anda birçok firmanın projesi üzerinde çalışmalarımız sürebilmekte. Herkesin işine verilmesi gereken azami özeni ve önemi vererek zamanında teslim edebilmek için çalışma takviminin belirlenmesi üzerinde hassasiyetle durmaktayız. Belirlenen takvime sadık kalabilmek adına fedakarlık ve gayret gösteriyoruz.Teklif Al, ya da ne istersen sor :)

İletişim

”Kullanıcıları, sistemin zaten bildiği bir bilgiyi vermeye zorlamayın.”
-Rick Lemons.